Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, sport, počítače, různé, český jazyk, technika, nemoce, zločin a právo, matematika, účetnictví, rostliny, latina, internet, věda, zkratky, nástroje, materiály, jídlo, cestování, školství, literatura, psychologie, kultura, ekonomie a ekonomika atd.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, kterak editovat, jak převést, čím prohlížet, v čem upravit, jak exportovat, v čem spustit, jak importovat, jak přehrát, jak vytvořit, jak spustit soubory z následujících kategorií: systémové soubory, obrazy disků, video soubory, šablony dokumentů, internet a web, grafiku, písma, fonty, dokumenty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, hudební audio soubory apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: M, Seznam zkratek a akronymů, tipy, zdarma, Nej obrázky motorek na plochu, internet, humor, zajímavosti, Přání ke kulatému výročí, Přehled formátů souborů, Seznam vlajek amerických států, Vše o Vánocích, Obrázky zdarma

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Hry pro nejmenší online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Pro dívky, Bojové hry, Závody aut, Postřehové hry, Strategie, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Animace, Střílečky, Adventury, Akční hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, geocaching, obecné zkratky, politické strany a hnutí, státy usa, země EU, měny, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, týmy NHL, vojenské hodnosti apod.

Pozadí na PC ke stažení - pC pozadí pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro monitor, smartphone, displej, PC, phablet, ultrabook, notebook, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Mac, BlackBerry OS, Windows XP, OSX, Lubuntu, FreeBSD, Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows 98, macOS. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: dopravní prostředky, květiny, kytky, letadla, auta, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, voda a bubliny, zvířata, wallpapery, motorky, motocykly, hudební tapety, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows. Stahujte v rozlišení 854x480, 2160x3840, 1920x1080 Full HD, 1920x1280, 1600x2560, 1280x854, 1280x960, 1200x1920, 1440x2560, 1024x600, 360x760, 768x1024, 1600x900, 1680x1050, Full HD 1080x1920, 1920x1440 atd.

Keywords:webovky, Seznam vlajek měst České republiky, Online hry pro děti zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Juventus Football Club SpA - włoski klub piłkarski, Obrázky zdarma, URL, Nejhranější online hry zdarma, Community card poker, Vlajky měst a obcí České republiky, F, Přehled vlajek USA

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dodatkové tabulky apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Adventní magazín, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Seznam přípon a koncovek souborů, Arsenal F.C., Životopisy slavných osobností, pro děti, info, Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé, Pozadí na PC ke stažení, multimédia, M, Online testy zdarma bez registrace

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry a tak podobně.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Severní Karolína, Kansas, Missouri, Nové Mexiko, Connecticut, Louisiana, Washington, Nebraska, Pensylvánie, Florida, Mississippi, Rhode Island, Havaj, Indiana, New Jersey, Idaho, Wisconsin, Západní Virginie, Minnesota, Ohio, Nevada, Arizona, New York, Arkansas, Michigan, Aljaška atd.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, herci a herečky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Miliardář, Kladno, Vojáci, Čeští králové, Ital, Francie, Slovenští prezidenti, Herečka, Diplomat, Normalizace, Životopis, Svatý, Historik, Exilový prezident, Poslanec, Prezident, Spisovatel, Vojevůdce, Hokej, Vražedkyně, Rakousko-Uhersko, Hudebnice, První republika, Žijící, Sebevražda, Pedagog, Básníci, Pop, Císař, Zlatý slavík, Imitátor, Ministr, Zpěvák, Závodník, Angličané, Philadelphia Flyers apod.

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, doporučujeme, Online životopisy, biografie, Gratulace zdarma, zábava, výukové pomůcky, Online hry pro děti zdarma, Novoroční blahopřání mílovými kroky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tapety do mobilu, Super online kvízy

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, hudba, náboženství, zelenina, hmyz, rostliny, přístroje, mapy, láska, zvířata, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, auta, květiny, věda, sport, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, stavby, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, země EU, mezinárodní organizace, státy usa, obecné zkratky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, úřady a ministerstva, týmy NHL apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Klíčová slova: hyperlinky, zdroje informací, Hry pro nejmenší online, Státní prapory států světa, počítače, Omalovánky v USA a jejich použití, zadarmo, pro dospělé, weby, Webové online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, linky, Malawi, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Stížnost: Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Další odkazy:

Přáníčka k jmeninám (ke svátku) ke stažení
Texty přání k svátku podle jmen
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Claudia Schiffer
Dubai
Doporučené internetové odkazy

Odkazy nejen na naše partnerské weby
Online poker, varianty pokerových her, tipy a triky
Naše tipy na užitečné weby
Obrázek Učitelky
Obrázky, omalovánky
Doporučené odkazy
Montenegro
Wayne Rooney

Děkujeme vám za vaši návštěvu.